Pulmasepp tuleb sinu sündmusele sepistama

Pulmade pidamine on sümboolselt omamoodi julge sepatöö. Kuumadest ja hõõguvatest tunnetest sepistatakse abieluga midagi ilusat ja tugevat, mis on kindla vormiga ja kestab pikki aastaid.

Sepatöö ja sellega seotud kombed kuuluvad eesti rahvakultuuri juurde nagu nahkpõll sepa kõhu peale. Vanasõnagi ütleb “Igaüks on oma õnne sepp”. Eesti kultuslikus seiklusfilmis “Viimne reliikvia” laulab Peeter Tooma Uno Naissoo viisistatud Paul-Erik Rummo laulusõnu, mis kannavad sama sõnumit “Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja…”

Pulmasepp

Muuda sündmus meeldejäävaks ja kutsu pulmasepp, et saaksite ise oma saatust sepistada ja õnnerauda taguda. Sepa käe surumine on samamoodi head õnne toov nagu korstnapühkija nööbi keerutamine.

Sepp tuleb sündmusele kohale oma ääsi ja alasiga ning on kohal kuni kaks tundi. Räägib sepatööst ja kommetest ning näitab, kuidas sepistamine käib. Soovijad saavad ka ise sepistamist proovida. Pulmas valmistab sepp enne tseremooniat õnneraua ette ja noorpaar saab ise oma nimetähed sinna peale sepistada.

Hinnakiri

Pulmasepa kutsumine maksab 550 eurot + transport.

Hinnale lisandub käibemaks.

Kontakt

Siim Esko
pulmasepp
Mobiil: +372 510 9648
E-kiri: sepad@sepad.ee

pulmasepp-sepistamas