Sepikoja külastus gruppidele + kutsu meilt pulmasepp õnnerauda taguma

Saaremaa Sepad elamusturismi paketi tutvustus 2024

Paketi nimetus: Muinasaegsete sepikodade traditsioonid Viikingite saarel.

Sepikoja omanik Tulju Ella tutvustab ja näitab seppade igapäevatööd ja räägib, kuidas tema sepatööni jõudis. Ekskursioonil räägib giid sepikodade ajaloost Saaremaal , lisaks sepalugusid ja legende. Kauplusest on võimalik kaasa osta tarbesepist ja suveniire.

1.Sepikoja ja külastus kestab 30-40 min. Sobib suuremale grupile kuni 30 inimest. Sepatöö tutvustus ja demonstratsioon. Esinduspoes saab vaadata ja osta tooteid ,mida sepad igapäevaselt teevad ja sepikoja ringkäigul  näha, kuidas sepad töötavad. Grupikülastuse hind 100 €

2. Sepatöö tutvustus koos töötoaga. Aeg umbes 2 tundi. Sobib väiksemale grupile kuni 10 inimest. Sepp tutvustab sepatööks vajaminevaid tööriistu ja näitab kuidas raud kuumutamisel käitub. Seejärel saab iga osaleja sepistada sepa juhendamisel endale õnnenaela. Grupikülastuse hind 200 €.

Lisainfo töötoa kohta ja  külastused palume kokku leppida vähemalt nädal enne külastust meilil sepad@sepad.ee või telefonil +372 5194 5758

Pulmasepp

Muuda sündmus meeldejäävaks ja kutsu pulmasepp, et saaksite ise oma saatust sepistada ja õnnerauda taguda. Sepa käe surumine on samamoodi head õnne toov nagu korstnapühkija nööbi keerutamine.

Sepp tuleb sündmusele kohale oma ääsi ja alasiga ning on kohal kuni kaks tundi. Räägib sepatööst ja kommetest ning näitab, kuidas sepistamine käib. Soovijad saavad ka ise sepistamist proovida. Pulmas valmistab sepp enne tseremooniat õnneraua ette ja noorpaar saab ise oma nimetähed sinna peale sepistada.

Hinnakiri

Pulmasepa kutsumine maksab 550 eurot + transport.

Hinnale lisandub käibemaks.

Kontakt

Siim Esko
pulmasepp
Mobiil: +372 510 9648
E-kiri: sepad@sepad.ee